Augustus 2006

Wethouder Nootenboom bezoekt ons clubgebouw. Door de laatst gehouden gemeenteraadverkiezingen is dhr. Nootenboom de nieuwe wethouder voor de sport. Om de Barendrechtse vereniging te leren kennen is hij samen met een medewerker van afd. SWOC een kennismakingsronde langs de alle verenigingen aan het maken. Zo ook dit bezoek aan ons clubhuis. Naast de toelichting wat onze vereniging zoal doet, hoe lang de vereniging inmiddels bestaat enz. is er ook gesproken over de toekomst van onze vereniging. Tijdens dit gesprek is de positie van onze vereniging door de aanpassingen van het sportpark Ziedewij besproken. Aan het is duidelijk gemaakt dat het niet onze keuze is eventueel om weg te moeten naar een andere locatie. Opties voor een nieuwe andere locatie binnen Barendrecht is besproken. Ziedewij behoord ook tot deze opties.